TR
EN
DE

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Ege Örgü Triko 2002 yılından bu yana en kaliteli örme ürünleri üreten İzmir merkezli triko ve aksesuar üreticisidir. Tüm ürünlerimiz, uzman ekibimiz tarafından kurum içinde tasarlanır, üretilir ve dikkatle denetlenir.

Firmamıza artan ithalat ve ihracat taleplerini karşılamak için 2017 yılında Van'da yeni bir üretim fabrikası açtık.

Ürünlerimizin yüzde 95'inden fazlasını kendi fabrikalarımızda örüyor, dikiyor, birleştiriyor, yıkıyor, ütülüyor ve paketliyoruz. Fabrikamız entegre bir tesistir, bu herhangi bir aracı olmadan tüm sürecin kontrolünün bizde olmasını sağlıyor.

Ürün kalitesi, ürün performansı ve teslimat beklentilerini aşarak müşteri mükemmelliğine ulaşmaya çalışıyoruz. Uluslararası standartlara uygun en kaliteli sistemleri uygulamayı taahhüt ediyoruz. Sürekli iyileştirme, kalite yönetimi, ayrıntılara dikkat ve alıcı gereksinimlerine sıkı bağlılık ile sürdürülebilir bir iş kurma mücadelemiz hız kazanıyor. Bu hayali, gerçeğe dönüştüren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Triko Bölümü

Örgü makine parkuru: 5, 7, 12, 14 geyc giysiler üreten düz örgü makinemiz var. Aylık üretimimiz yaklaşık 30.000 - 45.000 adettir.

Aksesuar

Bu parkurda yaka, manşet ve tiktak üretimi sağlamaktayız. Aylık üretimimiz yaklaşık 600.000-650.000 adettir.